Otobüste Başladı

Kız kardeşimi dersaneden almış birlikte otobüsle eve gidecektik.iş çıkışı saati olduğundan otobüsler fazla kalabalıktı. ben biraz bekleyelim abes gelir dediysem de kardeşimin ısrarıyla birine bindik.

zar zor orta sıralara kadar ilerledik. herkes birbirine sürtünür vaziyetteydi. ben çevremdeki bir kaç kişinin kardeşime dokunmalarından rahatsız olup koruma amaçlı olarak onun arkasına geçtim.

otobüsün hareketlenmesi ile birlikte kardeşim bana yapıştı. kalçaları tamamen sikimin üzerine gelmişti. ben bundan rahatsız olmuş gibi yapıyordum. o ise evvel hafifçe kendini çekti ama hala temas ediyorduk.

otobüs sallandıkça bana daha da yaklaşmaya başladı. kalçalarını tamamen bana yaslamıştı. ben fena düşünmemeye çalışıyordum ama o sanki beni azdırmak istiyormuşcasına arada bir kıçını sallıyordu. bu da benim sikimin şahlanmasına sebep oluyordu.

ben kendimi zaptetmeye çalışsam da olmuyor onun her hareketinde sanki daha da bir büyüyordu. pantolonumu yırtıp o kalçalara girmek istiyordu.

artık taş gibi olup dikilen sikim önündeki kalçalara baskı yapmaya başlamıştı. kızkardeşimde bunu farketti ki bir an bana dönüp baktı.o an yüzündeki gülüş bir orospunun gülüşüydü. kardeşimin ne kadar orospu olduğunu o an anladım. şimdi de abisini azdırmaya çalışan bir orospuydu o.

araba biraz boşalınca kardeşim abes bir yere geçti. ben çoktan boşalmış ayakta zor duruyordum. bir süre sonra ben de onun yanına oturdum. o benim pantolonuma baktı, hafifçe gülümseyip başını çevirdi. yüzüme hiç bakmamıştı. inene kadar da hiç konuşmadık.

otobüsten inince o benim önümden yürümeye başladı. ben ise büyülenmiş gibi onun kalçasının salınışını izliyordum.arada sırada başını çevirip bana bakıyor sonra yüyümeye devam ediyordu.bu şekilde eve geldik.

akşam bir şey olmadan geçti. taaki babamlar yatana kadar. odada ikimiz yalnız kalmıştık. hala konuşmuyorduk. o tv izliyor ben ise onun bacaklarına bakıyordum. üzerinde sadece mini bir şort ile bir body vardı. onu izledikçe neredeyse olduğum yerde boşalacaktım. kendime yargıç olamıyordum. neredeyse üzerine atlayacaktım.ama evde annemler varken cesaret edemezdim.

az sonra ayağa kalktı, beni süzdü.gözleriyle bana gel diyordu. ben de kalktım ve peşinden gittim. onun odasına girdik .girince kapıyı kilitledi ve bana yaklaşıp dudağımdan öptü.

ben karşılık vermeye hazırlanırken o ani yere çöküp kemerimi çözmeye başladı. ben ne oluyor demeden pantolonumu indirmişti bile. benimkini çıkarıp eliyle şöyle bir denetim etti. sonra dilini sikimin üzerinde gezdirmeye başladı. ben heyecandan yatağa çöktüm.

dilinin ucuyla yavaşca sikimin her tarafını dilliyordu.ben artık tamamen yatağa uzanmıştım.

bir süre sonra sikimin başını ağzına aldı ve emmeye başladı. öyle bir emiyordu ki neredeyse patlatacaktı.biraz daha sedece başını emdikten sonra yavaş yavaş daha fazlasını ağzına almaya başladı. sikimi ağzına alıp bırakıyor ve her defasında daha fazlasını alıyordu. sonunda hepsini de ağzına almayı başardı. ben sikimin boğazına kadar girdiğini hissedebiliyordum. o bundan rahatsız deildi ve profesyonel bir orospu gibi işini yapıyordu.

ağzının sıcaklığı beni iyice çılgın etmişti. onun sikimi boğazına doğru her çekişinde benim başım dönüyor zevkten kuduruyordum. en sonunda dayanamayıp boşalmaya başladım. o ise yalamaya döllerimi yutmaya devam ediyor bundan hiç iğrenmiyordu. ben inleyerek boşalıyordum ve kardeşimde hepsini yutuyordu. tek bir damla bile kalmayana kadar devam etti yalamaya. bitince ise ağzından çıkarıp bıraktı.

işi bitmişti ama ben daha fazlasına hazırlanıyordum. ama kardeşim ayağa kalktı ve bana çık dışarı dedi. ben şaşırmıştım, bu kadar mı dedim. çık dışarı yoksa bağırırım dedi. ben istemeyerek de olsa çıktım dışarı. derhal kapıyı kapatıp kilitledi. beklediğim kadarını alamamıştım ama tekrar de mükemmel bir ağız sikmiştim.