Misafir Kız Nilay

Bu vaka tamamen gerçek iyi okuyun… aile dostlarımız bize geldi.. yaz tatili olduğu için tura çıkmışlardı.. fazla severdim bu aileyi.. nilay da serpilmiş gelişmiş etine butuna dolgun bi genç kız olmuş.. yaşı henüz 14 olmasına ramen fazla seksiydi.. ama ben bu kızı fazla severdim.. her vakit abicim der boynuma sarılır bize geldikleri yada biz onlara gittiğimiz vakit hiç beni bırakmaz bütün zamanını bana ayırırdı…

işte ölesine sever… yine benle kucaklaştı ama iki sendedir görmediğim için gelişmiş memeleri vücuduma değdikçe bi hoş oldum.. kendimden utandım ve çekildim.. ama o ölemi.. abim seni ne fazla özlemişim yav.. ebeveyn baba ben abimle takılacam sizi terkediyom dedi ve öle bi güldü ki… inanın bu gülüş fazla tatlıydı.. babası ve annesi tamam okan sen bunu gezdir eğlendir bir hafta naparsanız yapın.. bizde bu kızdan biraz kurtulalım baş dinliyelim olmazmı okan dediler..

bu arada bende 45 yaşımdayım bunuda belirtem.. bu aile dedemin fazla yakın arkadaşının çocukları..

neyse hadi dedim nilay tut bakalım elimden kaybolursun sen daha küçücüksün bi yer bilmezsin..

aaa manyağa bakınya ne diyo ben küçükmüyüm ebeveyn ya şuna baksanıza.. ben şakacı olduğum için ailesi yok ya kızım sen sıpa kadar oldun asıl sen onun elinden tutta o kaybolmasın diye onlarda espri yapınca,nilat dil çıkardı gördünmü akıllım bak ben büyümüşüm dedi..

arabaya atladık hadi dedim seni en fazla sevdiğin göle götürem madem.. yola çıktık ama bu dururmu fazla meraklıdır sürekli soru sorar herşeyi öğrenmek ister.. okancım der bana hep yalnız kaldığımız zamanlar.. akıllı kız olduğu için giz saklar nerde ne söyliyeceğini bilir..

ya okancım bende otomobil sürecem öğrenmek istiyorum sen bana öğret sürpriz yapalım bizimkilere dedi.. gittiğimiz yer ırak ve yerleşim yeride yok… ıssız bir yer.. yani trafik sıfırdır.. fazla ender zamanlarda otomobil gelir.. ama dedim daha evvel kullandınmı hiç.. yok yav nerde be moruk kim verecek bana arabayı..

eh madem fıstık nası kullanacan ozaman bilmiyonki.. len akıllım sen bana öğreteceksin.. üstat sensin hadi nasıl kullanacağımı öğret bakalım.. bak gülüm evvel direksiyonu tutmasını öğreneceksin.. o ara aka bi meydandan geçiyoz burası otomobil kullanmak için ülkü yer.. gel bakam zıpır otur kucağıma direksiyonunu geliştirelim evvel sonra duruş kalkışları.. hiç itiraz etmeden pat atladı kucama.. yanağımada bi öpücük.. o otomobil sürme heyacanıyla öle bi oturdu ki tam sikimin üstüne.. bende seks düşkünüyüm derhal kalktı meret.. çakmasın diye kaçırıyom götünden ama ne gezer o umurunda bile diil..

ya okan ne kaçıyon ben bilmiyom sanki.. o kıçıma değen şeyin ne oldunu.. ya salaklaşma rahat ol.. beni yapacak halin yokya demezmi.. iyi madem dedim sen rahatsız olmuyorsan sorun yok.. olurmu ya dedi ve zıpladı kucamda.. tam göt deliğine geldi sikim.. yaz malum ince bi etek var altında ta ayaklarına kadar ama.. üstündede askılı… eğildikçe heyecanlandıkça kalçaları bana daha bi cazip geliyo.. belki farkında diil o heyecandan ama sikim öle bi oturduki kıçına.. girdi girecek etekte ince herşeyiyle belli oluyo.. eğildikçe sağ sol yaptıkça memeleride görünüyo.. sütyen var ama memeleri doldurmuyo daha..

elimi koltuk altlarından geçirdim karnına doğru ama ara dizi memelerini tutuyom.. ben tutuğum vakit oda kendini öne itiyo avucuma daha rahat giriyo memeleri.. bak nilay ben hangisini tutarsam sen o yöne döneceksin tamammı dedim.. neyin ya dedi.. ya dedim manyamış kız.. hangi memeni tutarsam o yöne dön.. tamam len biliyoz heralde.. sen beni cahimi sanıyon.. valla canıma comcom artık sağ memesini alıyom avucuma sağa dönüyo sol memesini alıyom sola… tişörtün içine soktum elimi sütyeni aşağı indirdim memeleri boşta kalmıştı… artık daha tatlı olmaya başladı.. o ses etmiyo ama gözleri kaynış kimi ne yaptığının farkında bile değil…

anlaşılan beğeni almıştı.. kız dedim fazla güzel sürüyon maşallah.. e tabi ustam kim benim.. öğreticim sende fazla güzel öğretiyorsun ama..

bu beni dahada şehvetlendirdi..ensesine yaklaştım iyice bi gözüm dışarda kaza yapmıyalım diye.. ama otomobil şuursuzca gidiyo.. olsundu koca saha nasıl olsa.. öpücük kondurdum enseye.. o kadar tatlıydı ki.. sonra dilimle vuruş .. hiç ses yok .. arasıra yalayıp ara dizi soruyorum enseyi.. oda kalçasını oynatıyo.. taş gibi yarak götüne değdikçe baskı yaptıkça boşalacak gibi oluyom.. memelerini tamamen avuçladım sıkıyom okşuyom.. of ya okan bana fazla şeyler öğreteceksin anlaşılan.. inan bunu kaç aydır istiyor merak ediyordum.. bunu senden öğrenmek beni dahada heyacanlandırdı.. arabayı daha sote bi yere sürdük.. artık yoldan geçen olsa bile göremezdi bizi.. art koltuğa geçtik..

biliyormusun okancım ben hep seni düşünüyorum.. ya ben sana aşığım budala.. BU KIZ BÜYÜMÜŞTE KÜÇÜLMÜŞTÜ.. bak dedi ben herşeyden beğeni almak istiyorum.. arkadaşlarımın çoğu yapıyo bunu.. ben kendimi sana sakladım.. vay be neler oluyormuşta haberimiz yokmuş.. 14 yaşındaki kızlar çatır çatır sikişiyormuş ta haberimiz yok..

benim üzerimde ne var ne yok çıkardı ve yalamaya başladı.. fazla tecrübeliydi.. kız dedim sen nerden biliyon bunları.. bana yengem öğretti.. kaç kez onla seviştik demezmi.. iyi dedim madem tecrüben var göster bakalım.. sikimi ağzına aldı nasıl soruyo ama fıttıracam .. zonkluyo yarak ağzında ama öle bi çılgın yalıyo emiyo.. bende onu soydum ve çılgınlar gibi sevişmeye başladık.. mükemmeldi.. karım bile bu kadarını bilmiyordu.. uçuruyordu beni.. dayanamadım amına basmaya başladım.. ıslanmıştı zaten .. girerken kendini tamamen bana bıraktı ve tadını alıyotum aşkım sik beni.. ve girdi bakire diildi.. korkma dedi yengem halletti hiç bi erkekle yatmadım.. ilk kocam sensin aşkım tadını menfaat sik beni.. ama öle bi doyurki yengeme anlatırken kudursun..

tam iki saat sikşitik ve ben 2 o en az 5 kez boşaldı.. 15 gün sikiştik ve bana onlara gittiğimizde yengesiyle 3 lü yapacağımızı söyledi.. yengesini sikişimi daha sona anlatacam..