Kızkardeşimin Minik Ve Muhteşem Kalçaları

Daha evvel başımızdan geçenleri, daha doğrusu ilk ilişkimizi aktarmıştım. Yaşadığımız bu vaka ile ilgili olarak fazla değişik tepkiler aldık. Bir delikanlı kızkardeşim Gülsüm ile evlenmek istediğini söyledi, bir bayan fazla ağır hakaretler etti, bunun yanı dizi resim isteyenler, yazışmak isteyenler, öbek yapmak isteyenler, çağrı edenler…Hakikaten fazla farklı tepkiler aldık.

Tekrar yazmak gibi bir niyetim yoktu ama us almaz bir tatil geçirdik. İlişkimizin başlangıcını okuyup beğenenler için bunları da yazmak gerekir diye düşünüyorum.

Her şey iç bir tatil köyüne gittik. Tatil köyü ile ilgili fazla detaya girmek istemiyorum. Annem, babam, gülsüm ve ben. Babam yan yana iki oda ayarlamış, birinde onlar kaldı, diğerinde kızkardeşim gülsüm ile ikimiz. Bu vaziyet evvel bizi biraz ürküttü, niye acaba, bir bildiklerimi var diye fazla telaş ettik. Onun için gülsüm giyinip soyunurken kıyafetlerini alıp annemlerin odasına gidip annemin yanında yaptı bu işleri. Ben de annemler ayakta olduğu sürece onların yanında kaldım. Zaten 7 gün bir tatildi. İlk üç gün böyle tedbirli şekilde geçti.

Sonra baktık ki öyle tedirgin olacak bir şey yok. Tadını çıkarmaya karar verdik.

Böyle bir güzellik var mı, tatil köyünde kızkardeşim ile aynı odadayız.

Odada yaptıklarımız ayrı bir mevzu, bahis ancak, ilk kere bu kadar hür devinim edebileceğimiz, bir şeyleri gizlemek adına rol yapmayacağımız bir iki gün yaşadık.

Gülsüm ile bir gün alışverişe gittik. Bu şehirde kimse bizi tanımıyor. Öyle güzeldi ki koluma girdi iki sevgili gibi alışveriş yaptık. Yol ortasında öpüştük. İçine kilot giymediği bir ak şort ile her gören erkeği arkamıza taktı.

En güzelini bölümleri anlatacağım. Tatil köyünde animasyon var, evli bir çift gibi yarışmaya katıldık, fazla boktandı. Annemler bizi izlerken evli gibi davranmak fazla ürkütücüydü. Hele ki bacak aramda tuttuğum kovaya ağzıyla taşıdığı şişeden su akıtması. Yarışmayı biz kaybettik ama ailemizin olmadığı bir yerde olsa bu müsabaka kati biz kazanırdık.

En güzeli tatil köyünün diskosuydu. Saat 01 gibi gittik. Annemler yatmaya gitti, biz de diskoya geçtik. Ben bir iki bira içtim, gülsüm al şarap. Önceleri fazla hızlı müzik vardı, sonuna doğru slow çaldılar. Gülsüm ile sarılıp dans ettik, pistte ellerimi o minnacık, muhteşem kalçalarına attım, hafif hafif okşadım, arada bir sıktım. Bizi izleyenlerde vardı, vakit vakit göz göze geldik, hiç umursamadan ben o muhteşem kalçaları okşamaya devam ettim. Gülsüm sarılmış şekilde dans ederken boynuma öpücükler kondurdu. Bende kaçamak öpücüklerle yanıt verdim. Yabancı bir adam geldi, bir gecelik münasebet aradığını söyledi. Oha dedim tabi. Gülsüm sordu ne oldu diye, bende adam seninle sevişmek istiyor dedim. Gülsüm ciddimisin dedi.. ben de ona oha dedim.

Diskodan çıkarken bira bardağına şarap alıp sahile indik. Gece, ay, yıldızlar ve gülsüm. Bir düş gibiydi. Önce yan yana oturup birkaç yudum daha şarap içtik. Ben gülsümün gözlerinin içine bakarken her şey öyle güzeldi ki. Seni çılgın gibi istiyorum dedim. Gülsüm de buradayım ve seninim dedi. sarılıp deliler gibi öpüştük. Öpüşürken bile boşaldım.

Gülsüm elini penisime atınca bana ıslanmışsın dedi. bende öpüşürken boşaldığımı söyledim.

Gülsüm denize girelim dedi, bu saattemi dedim evet dedi. yanımızda havlu yok dedim. Hiç gerek yok dedi. ayağa kalktı, şortunu ve tşörtünü çıkardı, tamamen çıplak denize doğru yürüdü. Arkasından o hasta olduğum kalçaları ay ışığında seyrederken kendi kendime oğlum bu geçe içine gireceksin dedim.

Bende derhal soyunup çıplak şekilde gülsümün yanına gittim. Denizde fazla keyifli dakikalar geçirdik. Her şey fazla güzeldi. Her pozisyonda parmağımı ya önüne ya arkasına somaya çalıştım. Bir müddet sonra çıktık. Çırılçıplak şekilde yan ayna uzandık. Ben bir sigara yakıp kalan şarabı içmeye başladım. Gülsüm derin derin soluk alırken gögüsleri öyle tatlıydıki anlatamam. Elimi uzatıp yavaş yavaş gögüslerini okşadım. Sonra elini tutup penisimin üzerine koydum. Önce biraz okşadı. Ağzına al dedim. Tamam dedi.

Gülsüm kendi bardağını alıp şarabın yarısını penisimin üzerine döktü. Sonra emmeye başladı. O minnacık ağzı öyle güzelki, ay ışığı altında dilinin hareketleri, penisimin tamamını ağzına almak için gösterdiği çaba, yorulduğu vakit bi dakika dediğinde benim şarabımdan içtikten sonra aynı hızla penisimin tamamını ağzına alması beni öldürdü. Ay ışığına göre kalçasını görecek şekilde cihet değiştirdim. Beni emerken kalçası ay ışığı altında bir sanat eseri gibiydi. Bende istiyorum dedim. 69 yaptık. Belli belirsiz tüyleri olan vajinasını dilimle tadarken bir yandan da bir parmağımı arkasına attım. Kıçına parmağımı soktuğumda derhal eliyle elimi tutup çekti. İstemiyorum dedi.

Ama ben istiyorum dedim. Asla dedi. seni bir gün mutlaka sikeceğim dedim.

Üzerimizdeki kumlar öpüşmemizi engelleyecek kadar artınca, şort ve tşörtleri giyip odaya döndük. Saat 04 gibiydi. Önce derhal bir duşa girip kumları üzerimizden attık. Sonra küveti doldurmaya başladım. Gülsüm ne o, küveti dolduruyorsun dedi. bende seni istiyorum dedim.

Gülümseyerek seninim zaten dedi, arkasını dönüp kıçını penisime sürerek hepsi senin dedi.

Senin bu minnacık ve yusyuvarlak kalçana ölüyorum dedim. Gülsüm de tamamen senin ne istersen yap dedi. Gülsümü surat üstü yatağa yatırdım. Dilimle kalçasını yalamaya başladım. Kalçasını açıp art deliğini yaladım, dilimle içine girdim, çılgın gibi kıvrandı. Boynunu öperken içine girmek istiyorum dedim. Asla dedi. Gülsümü sikmek sanırım olası olmayacak.

Sonra küvete girdik, bol şampuan, sabun döktüm küvete, her yan köpük oldu. Ben küvette sırt üstü yattım, gülsüm kucağıma oturdu. Vajinası penisimin üzerinde öyle kaygan bir şekilde gidip geliyorduki, içindemiyim yoksa vajina sandalında mı anlamadım. Ben öylece boşaldım.

Çırılçıplak sarılıp yattık. Sabaha karşı uyandım, penisim kazık gibi, gülsüm çıplak ve surat üstü yatmış şekilde uyuyordu. İçine girmek için biraz zorladım ama uyandı. Ağzıma ver abi, senin yerin burası dedi. anladım ki bu kızı sikemeyeceğim.

Bu minnacık kalçayı bir gün bir erkek sahip olacak, ne kadar şanslı olduğunu şimdiden söylemek [email protected]