Kapı Bir Komşum Dul Aynur AbLa

Ankaranın ünlü Otelinde Evli Kadını Zevke Kavuşturdum (Jigolo)

Yeniden merhaba ben boludan murat 26 yaşındayım. Bundan evvel 5-6 hikayem yayınlandı. İlginize teşekkür ederim. Ancak zannetmeyinki siz aramadınız diye biz bulamadık.

Bulduk efem hemde alasını bulduk.Sabrın sonu selamettir.Evet şimdi yaşanmış hikayemize gelelim.

5 ay evvel chatte tanıştığım ve devamlı telefonda konuştuğum bir bayan vardı oda evliydi.36 yaşında biri.Bir ara ankaraya geldi ama sadece sohbet ettik o kadar.

Ancak son gelişinde buluşmaya karar verdik.Ankaranın ünlü bir oteline gittik. Sanırım eşiyle problemleri de vardı.Fiziken kötü değildi.2 çocuğa karşın vucudu canlı idi. Odamıza menfaat çıkmaz öpüşmeye başladık.bir anda adrenalin doruğuna gidiyorduk.sonra onu özenle soymaya başladım.dudakları gerdanları derken sütyenini çıkardım ve memelerini emmeye başladım.

Öyle çok fazla seksi sesler çıkaran biri değildi.Ama ateşli olduğu belliydi.Sonra art kalan elbiselerimizi (onun kilodu hariç) birlikte çıkardık.Yatağa çıplak olarak girdik.Ben onu yalamaya memelerini emmeye başladım.Yavaş yavaş bacaklarına doğru indim.Parmak uclarından başlayarak öpmeye kalça bölgelerinden de emmeye başladım.Heyecan gittikçe artıyordu.

Siyah kilodunun üstünden öpmeye başladım.Kilodunu yavaş yavaş ama bacaklarını da öperek çıkardım.Bacaklarını iki yana açarak amına doğru hamle yaptım.Muhteşem bir ateş yanıyordu orada.Sular seller akıyordu.Ama gerçekten amını yalarken aka beğeni aldım.O ana kadar konuşmayan partnerim bana “sok artık” dedi. “nereye sokayım” dedim.İlk başta farklı isimler söyledi.Ama ben yaladıkca ve aynı soruyu sordukca “yeter amıma sok”dedi.

Muhteşem bir heyecanlı amına soktum.güzel bir ritim yakaladık.Gerçi ben kendimi zor tutuyordum ama beynimi diğer şeylerle meşgul ederek sikmeye devam ediyordum.Bir ara domalmasını söyledim.Laf aramızda domalma pozisyonu çok severim.Boşalma korkusuyla çok kalmadan onu üstüme aldım.Harika sikişiyorduk.Sonra “ben geldim” dedi. Yana yattık biraz bekledikten sonra ki sikim hala içindeydi.Tekrar tempo ile şikişmeye başladık.Onu yine üstüme aldım muhteşem zıplıyordu.Yavaş olmasını söyledim.bana “yıka yalamak istiyorum “dedi.Neyi diye sordum.Kulağıma “sikini” dedi.

Banyoya girdim ve sikimi yıkayarak geldim. Divanın kenarına durdum.Sikimi ağzına aldı taşaklarımdan başlayarak emmeye başladı. Dayanacak hal kalmamıştı.Divanın kenarına yatırdım.Bacaklarını iki yana 180 derecelik açı ile açarak içine girdim bir kaç sikişten sonra sertce sikmeye başladım ondan orgazım sinyaleri almaya başlayınca daha da katı sokmaya başladım ve sonrası otelin masrafınıda odeyerek ayrılmak zorunda kaldık artık kimbilir birdaha ne vakit gorusebiliriz..

Bu çeşit anıları paylaşmak isteyen evli bayanlar dul bayanlar ağırbaşlı iseniz tanısalım bekliyorum.. [email protected] msn adresim..