Bolu Akçakocada Tatil Yapan Evli BayanLa Güzel Geceler Gecirdim.

Ben Tolga 26 yaşında boluda yaşayan bir gencim. Geçen yaz Bolu Akçakocaya gitmiştik. Yanımda benle beraber iki arkadaşım daha vardı. Müsait bir fiyata pansiyon bulup derhal yerleştik. Pansiyonda bizim dışımızda kalan adi insan vardı. Yan odada bir çift kalıyordu sanırım odaya yerleşirken onlar odalarından çıkmış merhabalaşmıştık.

Eşyalarımızı yerleştirdikten sonra bir şeyler atıştırıp denize gittik. Pansiyonun mutfağı ortak kullanılıyordu. Aşağıya indim mutfağa girdiğimde mutfak tezgahında iş yapan arkası kapıya dönük bir kadın vardı. Arkadan kim olduğunu çıkartamamıştım zaten o gün pansiyona gelmiştik bir şeyler hazırlıyordu. Arkadan ilk dikkatimi çeken kalçası olmuştu. Çok iriydi. İçimden “ 38 yaşlarında bir hatun” diye geçirdim. Altında şort vardı ama kalçası iri olduğundan ve hava fazla sıcaktı bunlardan ötürü şortu kalçasına yapışmıştı adeta.

Göt yanaklarının arasına sıkışmıştı şortu. Ben bir iskemle çekip masaya oturdum. Sesi duyunca dönüp arkasına baktı beni görünce gülümsedi. Yukarda gördüğüm kadındı. Yoruldum ya diye söylenip masaya oturdu. İsminin aysun nur olduğunu Hataylı olduklarını ve kocasının çocukları dolaştırmaya çıkardığını bir çırpıda söylemişti. Konuşkan olması hoşuma gitmişti. Sohbete başladık bu arada bir nescafe hazırladı. Kahvelerimizi içerken hala aysun nur konuşuyor ben dinliyordu. 14 yıllık evli olduğunu öğrendim. aysun nur ev hanımıydı.

O konuşurken ben aysun nur’yi süzüyordum. Balıketli bir kadındı. Üzerinde body vardı. Memeleri adi büyüktü. O an bodyi çıkardığımı o iri memelerini iki elimle aynı anda avuçlayıp somurduğu düşündüm. aysun nur devamlı konuşuyordu ben başımla kimi evet der gibi sallıyordum kimi de “anladım”, “evet” “hımm” diyordum. Mutfağa girdiğimde gördüğüm manzaranın etkisindeydim hala. Tek olmadıklarını kocasının arkadaşıyla hanımının da kendileriyle beraber geldiklerini söyledi.

aysun nur biraz oturduktan sonra eşim şimdi gelir odaya çıkayım diye kalktı. Giderken ben hala kalçalarına, kalçalarının salınışlarına bakıyordum. İçimden “Bu karıyı sikmeliyim” dedim. Esmer bir kadındı. O gün gece aysun nuru onun kalçalarını düşünürken belki 100 kere soydum. İlerleyen birkaç gün içerisinde içten olmuştuk Mutfakta masaya toplanı sohbetler ediyorduk. aysun nurun kocasının arkadaşının Hanımı ceydada aysun nur ile takılıyordu onla da muhabbetimiz artmıştı.

Benim arkadaşlar devamlı sahile gidiyorlardı ben her defasında bahaneler buluyor aysun nur ile denk gelmek için enerji harcıyordum. aysun nur de bana iyice yakınlaşmış kocasını ilgisizliğinden, devamlı işiyle ilgilendiğinden, eskisi gibi evliliğinin olmadığını filan söylüyordu. Ben içimden tam sırası oğlum diye geçirdim. “Sevgilin odlumu hiç aysun nur” diye pat sordum. Gözlerimin içine baktı. “Hayır olmadı, hem ben evliyim” dedi. “İnsan bir gün ansızın aynaya bakarken şunu hatırlar- ellerine bakar avuçlarına- ve avuçlarında kayda paha bir şey olmadığını anlar ama vakit artık art gelmez geçmiştir” dedim

gözlerinin içine bakarak. Ne demek istediğimi anlamıştı. O arada ceyda geldi konuşmamız bölündü. Bölündüğü de iyi olmuştu. An aysun nur’nin ağzından çıkan menfi bir şey bazı şeyleri imkansız hale getirebilirdi. Saat 11 gibi aşağıya indim pansiyonda kalanlar tv izliyordu. aysun nur ve kocası çocuklarda ordaydı. Ben mutfağa girerken beni gördü. Mutfakta oyalanırken içeri girdi. “Susadım” dedi bunun bir bahane olduğunu biliyordum.

“İki dakika oturayım içeri fazla sıkıcı” dedi. “söylediğin sözden etkilendim inan ama güvenilir kimse yok sonuçta evli bir kadınım ben fazla zorrr” dedi bunları söylerken gözlerimin içine bakıyordu. İçimden “tamam bu iş” dedim müsait bir fırsat kolluyordum artık pansiyonda 6. gün yine sahile gitmedim arkadaşlar ısrar etti onları gönderdim. İkindi vakti aysun nur ve eşinin çocuklarla beraber sahilden geldiklerini gördüm.

Ben oturmuş tv izliyordum. Merhabalaştık aysun nur ve ceyda’in eşleri işleri varmış gittiler. Sabırsızlanmaya başlamıştım. Odaya götüremezdim. Gelmezdi de. Biraz bekledim. Çocuklar oyun oynamak için dışarı çıkmışlardı. Kalktım yavaşta kararımı vermiştim. Üst kata çıktım. aysun nur’nin odasına geldim kapıyı çaldım. Biraz bekleyince açtı. Beni görünce şaşırmıştı. “merhaba aysun nur” dedim. “canım sıkıldı bir merhaba diyeyim” dedim. Kapıdaydı kapı aralıktı. Gir demeden içeri doğru hamle yaptım kenara çekildi. İçeri girdim.

Denizden gelince duşa girmiş belliydi. Altında farklı kara bir şort vardı yine kalçalarının arasına girmişti. Üst tarafında askılı bir body vardı. “fazla kalamasın ama” dedi. İkimizde ayaktaydık. Ben ani bir hareketle kolumu beline sardım kendime çektim. “Napıyorsunnn, saçmalama” dedi bunları derken dudaklarına yapıştım. Bir elim belindeydi. Elimi belinde dolaştırmaya başladım. Dudağını kaçırmak istedi, öbür elimle başından tuttum bırakmadım. Dudaklarını somuruyordum.

“Off canım seni isiyorum çok” dedim. O an dudaklarımı boynunda gezdiriyordum. “Yapma lütfen, birazdan eşim gelecek, gören olur, ben evliyim ama gibi sözcükler kesik kesik çıkıyordu. Belini saran kolumu biraz daha sıktım. Tam yapışmıştım vucuduna. Yine dudaklarına yapıştım. Bu sefer karşılık vermeye başladı. Ama olmaz olmaz gibi sözcükler devamlı ağzından çıkıyordu. Boştaki öbür elimi de beline attım. Ateşli bir şekilde öpüşmeye başlamıştık.

Elimle okşayarak belini aşağıya indim arzuladığım götü elimin altındandaydı. Elimi götünde gezdirmeye başladım. Gezdirdikçe daha çıldırıyordu. Şortun üzerinden iki elimle aynı anda avuçladım göt yanaklarını sıktım götünü kendime doğru bastırdım. O an sikimi hissetmişti “oohhhh” dedi. Arkada masa vardı oraya doğru götürdüm masaya dayadım ayakta. Dudaklarım dudaklarını yoğuruyordu. Dilimi azgına verdim çılgın gibi emmeye başladı.

Kesik kesik soluyordu. Kulağına “yavrum harikasın”, “götün fazla güzel”, “yavrum benim” gibi laflar ediyordum duklarımı dudaklarından çektim. Masaya yarım oturmuştu bacaklarının arasındaydım. Gözlerinin içine bakarak, dilimi çıkardım boynuna dilimi yapıştırdım. O an iki elimi memelerine attım. Avuçlayıp sıkmaya başladım aynı anda iki elimle memelerini yoğuruyordum dilim ensesinde boynunda geziyordu sürekli. Bodysini yukarı kaldırdım off sütyeni yoktu banyodan yeni çıkmıştı.

İki elimle memelerini okşarken aysun nur’ye baktım gözlerini kapamış kesik kesik inliyordu. Parmaklarımla aynı anda meme uçlarını yakaladım oynamaya başladım meme uçlarıyla. Parmaklarımın arasına alıp sıkıştırıyordum dilim boynundan aşağıya memelerinin arasına kadar inip yine çıkıyordu. İki elimle memelerini sıktım sertçe aniden, meme uçları yukarı kalktı. aysun nur “ıııhhh” derken göz göze geldim duklarımı ıslattım yukarı kalkan meme ucuna dilimi değdirdim. Dilimle meme ucunda daireler çiziyordum.

Evli Ciftle Beraber Kızınada Jigolo Oldum.

Tekrar dudaklarımı ıslatıp dudaklarımın arasına aldım meme uçlarını yalıyordum. Meme uçlarını yalarken ellerimi serbest bıraktıp, ellimin biri bacaklarının arasındaki amını bulmuştu. Elimle kilotunun üzerinden amını avuçladım. Off amının sıcaklığını hissediyordum. Duklarım memelerini bırakarak göbeğine inmişti. Dilimle göbek çukurunu yalıyordum yalarken elim amını okşuyordu. Ta aşağıya kadar inmiştim yavaşça altındakileri çıkardım off bacaklarını ayırdım. Amı ortaya çıkmıştı. Diz kapağından başlayarak bacaklarının iç taraflarını yalamaya başladım yaladıkça Hatiçe saçlarımı okşuyor kesik kesik inliyordu.

Baldırlarının içlerinde dilim geziyordu. Bacaklarını iyice açmıştım. Etli amı ortaya çıkmıştı. Yeni tıraş olmuş pırıl pırıldı amcığı aşağıdan yukarı doğru dilimi bastırdım aysun nur’nin amına aysun nur kendini kastı. Amını dillemeye başlamıştım. Dilimle yalıyordum amını aşağı yukarı yalıyordum. Off bızırını anidan agzıma aldım dudaklarımın arasına somuruyordum. Emiyordum. “emzir beni yavrum”, “amınla emzir, amınla emzir” diye sayıklarken amını somuruyordum.

aysun nur inliyor kendini kasıyor kesik kesik bir şeyler söylemeye çalışıyordu. Elimin birini götüne attım off göt yanaklarının arasını okşuyordum. Dilim devamlı amında yalıyordu. “of amcığın harika yavrum”, “birazdan sikeceğim senin amını” gibi sözler diyordum. Sikim taş gibi olmuştu. Ayağa kalktım. Meme uçlarına hafif bir sille attım. Bacaklarının arasına yerleştim sikimin kafasını amının dudaklarına sürtüyordum sikimin kafasını. aysun nurnin dudaklarına yapıştım. Yapıştığım an amına kökledim sikimi dibine kadar girdi. Off kaygan amcığına köklemiştim dibine kadar soktum.

Ellerimle götünü okşuyordum. Okşarken amını sikmeye başladım aysun nurnin dibine kadar sokup sokup çekiyordum sikimi. “off yavrum amın harika amını sikmek harika”, “orospu amcığı gibi ateşli amcık seninki” diyordum. aysun nur tırnaklarnı sırtıma geçiriyor. Ensemi ısırıyordu. Durmadan sikiyordum. Amını, sikim kaybolup çıkıyordu durmadan pompalamaya başladım. Sikerken taşaklarım şak şak çarpıyor sesler çıkarıyordu. Bir süre siktim bu pozisyonda.

Birden durdum sikimi çektim aysun nur’yi götünden kucakladım indirdim. Ters çevirdim başını masaya bastırdım. Dimi sırtında gezdirirken sikimi götünün arasına amına sürtüm. Yine arkadan domalmış ayrılmış amına kökledim. “ooff amını siktiğim harikasın” dedim. Yine hızlandım dibine kadar vuruyordum amının.sürekli vuruyordum amına sikim yitik yitik çıkıyordu. Hızlı hızlı sikiyordum sikerken ellerimle göt yanaklarına şakkkkkkk şakkkkkkk vuruyordum. Orospu gibi sikiyordum sonra boşalmıstık beraberce

Benimle reelde yaşamak isteyen bayanlar evli çiftler, kızlar ve evli bayanlar mailinizi beklerim ama içten ağırbaşlı ve gizlilik içinde olması şartı ile öpüldünüz. mail msn [email protected]