Annem Ve Teyzem

Teyzemle her sikişimizde teyzemin götüne mutlaka sokar olmuştum. O siyah deliğe sokmak beni fazla azdırıyordu. götüne akıtmasam bile mutlaka biraz götünü sikiyordum. Her seferinde biraz sikmeden edemiyordum. götünü siktirmekten teyzem de fazla hoşlanıyordu. Eniştemden alışık olduğu için hiç zorlanmadan köküne kadar alıyordu yarağımı. Yarağım daha uzun olsa daha da alacaktı sanırım götten sikilirken yan yatıp arkasından götünü sikerken memelerini öptürmek en sevdiği pozisyonlardan biriydi. Yine bir seferinde teyzemin götünü siktikten sonra

Ben : teyze harika götün var. Sikmeye doyamıyorum yaa

teyzem : istediğin kadar sik hayatım engelleyen mi var. Sen de tam bir sikici oldun yani.

Ben : teyze bu söylenmez ama iyi ki boşanmışsın yaa

teyzem : yaaa, niye

ben : yoksa am sikmek için evlenene kadar beklerdim herhalde hem senin amının ve götünün tadına bakamazdım o zaman. Çok güzelsin aşkım. Seni sikmeye bayılıyorum.

Teyzem : bu da senin şansın. Hem sana ne amlar götler siktiricem bak gör.

Ben : ciddimisin.

Teyzem : evet. Sana diğer am ve göt verecek kadınlar ayarlicam istermisin

ben : isterim tabi. Kıskançlık yapma ama sonra

teyzem : yok canım niye kıskanayım. Kıskanıcak olsam zaten yaptırmam. Hem kıskanacağım birini değil sikilmesinden memnun olacağım birini siktiricem sana

ben : kimmiş o

teyzem : annen

ben : yine başlama teyze yaa. Bu olası değil. Annemi nasıl sikerim yaa.

Teyzem : yavrucum, annen 3 yıldır hiç sikişmedi. O da kadın onun da yarağa ihtiyacı var. Bak sen iki gün geçmiyor beni sikiyorsun. kadın üç yıldır dayanıyor. Onun da hakkı değil mi yarak yemek.

Ben : tabi hakkı ama bi sürü erkek varken benimle mi sikişecek. Ona diğer erkek bul.

Teyzem : yok ya, beni tavlamak için dışardan bulursan adın çıkar, içerden bulursan kimse şüphelenmez diyen sen değilmiydin.

Ben : o diğer ama

teyzem : niye başkaymış. Hiç itiraz etme oğlum anneni siktiricem sana. Iki adet karı her vakit emrinde olucak sikilmek için. Bir beni sikersin bir anneni. Hayal ediyorum da ananın amına soktuğunda üç yılın acısıyla nasıl orgazm olur acep bağıra bağıra. Canım ablam benim. Hem o çıkık götünü de sikmiş olursun ha? Olmaz mı, istemez misin.

Ben : tamam tamam. Ama benim bişiden haberim yokmuş her şeyi siz ayarlamış gibi davranıcaksın tamam mı. Diğer türlü yapmam ona göre.

Teyzem : tamam sen merak etme. Her şeyi ben ayarlicam. Sana sadece sikmek kalıcak sevgilim

ben : bunu niye yapıyorsun. Illa annemi siktirmeye çalışıyorsun bana.

Teyzem : aşkım annen seks istiyor ama onu evlenmek için isteyen yok. Çevreden korkup sevgili de bulamıyor. Annen 42 yaşında. Birkaç sene sonra yüzüne dönüp bakan olmaz. Sikiş zevkini alması lazım. Bu durumda tek deva sensin aşkım. Anladın mı.

Ben : peki peki ama dediğim gibi benim bir şeyden haberim yok tamam mı.

Teyzem : tamam, anladık….

Annemin kabul etmemesi için…Bu konuşma aramızda geçtikten sonra annemin kabul etmemesi için dua etmeye başladım. Çünkü teyzemi sikmeme karşın annemi sikme düşüncesi hala aksi geliyordu bana. Fakat umduğum gibi olmadı annem bana siktirmeyi kabul etmişti. Hala şaşıyorum annem nasıl kabul etti ve teyzem onu nasıl ikna etti. Defalarca sormama karşın ikisi de bana bu konuda bir şey söylemedi. Konuşmamızdan üç beş gün sonra teyzem bir gece annenin amı götü sikilmeye amade seni bekliyor deyince yüreğim ağzıma geldi. Ne diyeceğimi ne yapacağımı şaşırmıştım.

Teyzem hiç heyecanlanma

ben nasıl heyecanlanmam teyze ya, insanın annesini sikmesi basit mı. Nasıl yüzüne bakıcam sonra

teyzem oğlum o seni bekliyor. Her şey hazır. Sanki benimle sikişiyormuşsun gibi düşün

ben of yaa off. Başıma ne işler açtın teyze yaa. Ben bu işi yapamayacam teyze yaa.

Teyzem saçmalama annen soyunmuş senin onu sikmeni bekliyor. Hem ben de sizinle beraber olucam merak etme. Bu fırsatı kaçırma hem beni hem anneni sikeceksin. Bu fırsat herkesin ayağına gelmez. Hem annen de fazla mesut olacak. Biraz da onu düşün. kadıncağız üç yıldır yarağa hasret. Hadi onu sevindir.

Ben tamam, peki, üffff be

Teyzem bak hayatım onu öyle sik ki. Üç yılın acısını çıkarsın. Bu gece sabaha kadar onu sikebilirsin. Bağırta bağırta sik ananın amını. Ama götüne sokacaksan biraz sabırlı ol. Epeydir götü sikilmediği için daralmış olabilir. Onun için evvel yavaş sok tamam mı canım. Annenin götü yarağına alıştıktan sonra istediğin gibi sik. Yarağını taşaklarına kadar annenin götüne sokabilirsin. Bi de yarağını annenin amına dibine kadar soktuktan sonra ve kalçalarını daire gibi çevir ki annenin amının içi yarağını iyice hissetsin, zevklensin. Amı için korkma ona istediğin gibi koy geçir yarağını. Sikerken de biraz katı ol. Annen katı sikişten hoşlanır tamam mı sevgilim.

Ben tamam anladım

Teyzem elimden tuttu annemin odasının önüne getirdi. Dediğine göre annem çıplak beni bekliyordu ama ben neredeyse bayılacaktım heyecandan. İçeri girdiğimizde annem yatakta çırılçıplak yatıyordu. Kafamı kaldıramıyordum. Kaşlarımı kaldırıp çaktırmadan bakıyordum. Amı 2-3 haftalık kesilmemiş kıllıydı. Bacakları bitişik elleri yandaydı. Annem merhaba tatlım dedi. Ben zorla merhaba diyebildim. Utanıyordum bu arada teyzem beni soyuyordu. Tamamen soyduktan sonra yarağımı ağzına aldı bir taraftan da kendi soyunuyordu. Ben ve annem hiç konuşmadan seyrediyorduk. Yarağım kazık gibi olmuştu. Yere enlem duruyordu. Teyzem beni annemin üstüne çıkardı dört ayak pozisyonunda. Annem rahat ol tatlım herhangi bir kadını sikiyormuş gibi düşün, dedi.

Annem alttan…Hakikaten sikmemi istiyormusun ebeveyn dedim. Evet canım, yarağının tadını almak istiyorum. Beni istediğin gibi sik dedi. Çok rahat konuşmasına şaşırmıştım. Teyzem hadi annenin dudaklarını öp deyince kendime geldim. Annemin dudaklarına yumulunca yarağım annemin amının kıllarına deydi. Dizlerimi biraz daha açıp annemin amına yarağımla aşağı yukarı taşaklarımla beraber sürtmeye başladım. Öpüşürken annem ve ben mmmhh mmmhm gibi sesler çıkarıyorduk. Ellerimle de memelerini sıkmaya başladım. Memeleri enfesti. Dizlerimin üstünde ileri giderek annemin ağzının üstüne geldim. Annem alttan yere enlem duran yarağımın altını ve taşaklarımı öpüp dil atmaya başladı. Elleriyle popomu sıkıyordu. Yarağımı elimle aşağı itip ağzına soktum. Aşağı yukarı inip kalktıkça yarağım annemin ağzında görünüp kayboluyordu. Resmen annemin ağzını sikiyordum. Arkama baktığımda teyzem annemin amını yalamaktaydı. Teyzem yaladıkça annem kalçalarını yukarı aşağı yapıyordu.

Annem hadi oğlum yarağını sok amıma gelmek üzereyim yavrum dedi. Ben de art giderek annemin amının hizasına geldim. Annem bacaklarını açtı. Sol elimle yerden destek alırken sağ elimle yarağımın belinden tuttum ve annemin amına dayadım. Annem başını kaldırmış yarağın girişine bakmaya çalışıyordu. Teyzem hadi sevgilim, dibine kadar sok yarağını, ani sok dedi. Başını hafifçe soktum. Sağ elimi de yatağa dayadıktan sonra ani yüklendim annemin amına, annem bir ohhhh çekti. Taşaklarım am dudaklarına değmişti. Ikimizin karnı birbirine değiyordu. Baktığımda annemle benim birbirine değen kıllarımız dışında bir şey görünmüyordu. Teyzem katı sik sevgilim dedi. Onun uyarısıyla hızla yarağımı başını kadar çıkarıp tüm gücümle annemin amına vurmaya başladım. Annem ellini popoma koymuş daha kuvvetli sokmam için kendine çekiyordu beni. Fazla değil 9-10 kere girip çıkınca annem feryat atarak boşalmaya başladı. Epeydir sikilmediği için ve tabiki oğlu tarafından sikilmenin hazzıyla derhal boşalmıştı. Annem nefes soluğa sırt üstü yattı kaldı. Ben boşalamamıştım teyzemin amına boşalmak için hamle ettim. Teyzem hayır bu gece annenin gecesi biraz bekle annenin amına boşal dedi. Teyzem birer sigara yakarak bize verdi. Sigaraları içerken nasıl heyecanın geçti mi dedi.

Ben geçti.

Teyzem nasıl anneni sikmek hoşuna gittimi

ben evet fazla hoşuma gitti.

Teyzem sen nasılsın abla

annem fazla iyi. Harikaydı. Teşekkür ederim ikinize de

ben ebeveyn pişman değilsin demi

annem hayır hayatım, fazla mutluyum. Üç yıldan sonra bir de beni oğlumun sikmesi fazla mesut etti. Ama fazla acele geldim özür dilerim

teyzem mühim değil abla şimdi oğlun amını yine siker olur biter. (Annemin amını sıkarık)amın nasıl yine sikilmeye amade mı.

Annem evet hazır. Oğlumun amıma boşalmasını sabırsızlıkla bekliyorum. Bişi daha söyliyiim fazla iyi bir sikici olmuş bu arada

teyzem ne de olsa öğretmeni teyzesi yaa

Bunları söyledikten sonra teyzem annemin sol memesine yumuldu. Ben de sağ memesine. Meme ucunu hafifçe ısırıp yukarı söndürüp bırakıyordum. Annem yarağımı eline almış sıvazlıyordu. Annemin memesini bırakarak amına geldim. Dilimle klitorisini uyarıp emmeye başladım. Ellerimle götünün altından sıkıyordum. Öperken mmh mmh şap şup ses çıkıyordu. Teyzem annemin dudaklarını ve memelerini sömürüyordu. Annemin bacaklarını karnına doğru ittim. Am deliği kabak gibi meydandaydı. Demin yediği yarağın etkisiyle hafif aleni duruyordu. Yarağımın belinden tutup başını aşağı yukarı sağa sola sallayarak annemin amına sürttüm. Teyzemi annemden uzaklaştırdım. Yarağımın başını hafifçe amına sokup üstüne eğildim. Ellerimi kollarının altından geçirdim omuzlarından tuttum. Yarağımı ani annemin amına kökledim. Ikimizin de ağzından ougğh gibi bir inleme çıktı. Annem katı sikilmeyi sevdiğinden var gücümle amını sikmeye başladım…. Annem katı sik yavrum katı sik diye bağırıyordu. Annemin amına vurdukça annem ileri kayıyor omuzlarından tutan ellerimle çekiyordum. Ben bir daha vurunca yine ileri gidip art geliyordu. Amına her vuruşumda annem rahat 10 santim ileri art kayıyordu. Başlarımızı yan çevirmiştik. Benim sağ yanağım onun sol yanağına sürtüyordu. Bazen amına vuruşlarımı yavaşlatıp öpüşüyorduk. Teyzem bizi seyredip amını parmaklıyordu. Artık gelmek üzereyim dedim…

Sanki iliklerim boşalmıştı…Annem tüm dölünü içime akıt yavrum. Hadi deyince bırak dedi. Ben boşalmamak için kendimi tuttum. 7-8 Kere daha amına vurunca hadi dedi. Ben de taşaklarımdaki tüm spermleri annemin amına boşaltmaya başladım. Ikimizin de ağzından ağhh oğğh iniltileri çıkarak boşaldık. Sanki iliklerim boşalmıştı. Annemin amına bir iki kere daha yüklenerek taşaklarımdaki son menileri de annemin amına akıttım. Dudaklarından biraz öptükten sonra ikimiz de nefes soluğa yanına uzandım. Ikimiz de bu ana oğul sikişmesinden fazla etkilenmiştik. Unuttuğumuz teyzem tam bu sırada feryat atıp kendini parmaklayarak boşaldı.

Annem harikasın yavrum. Ahhh fazla iyiydi aşkım. Ohhhhh beni mahvettin ahhh diye nefes soluğa konuşuyordu. Benim yorgunluktan konuşacak halim yoktu. O sikmekten fazla korktuğum annemi sikmiştim. Tüm spermlerimi anamın amına akıtmış yanında yatıyordum. Harika bir duyguydu. Hiç aklımda yokken tabi teyzemin sayesinde annemin amı benim olmuştu. Artık iki adet am ve tabi iki adet göt sikecektim. Hem de her an yapabilirdim ikisini de. Bunları düşünürken anneme döndüm:anne götünü sikebilir miyim diyecektim ama cesaret edemedim. Annem tuvalete gidince

Ben teyze, bişi dicem ama…

Teyzem hadi söyle

ben annem kızar diye korkuyorum

teyzem daha ne korkuyorsun yaa. Siktin onu işte

ben şeyy ben… Annemi götünden sikmek istiyorum

teyzem amaan korktuğun şey bu mu, bunda ne var ki korkacak, gel hadi

dedi beni kaldırıp. Banyoya götürdü. Annem duş alıyordu. Biz de duşun altına girdik öpüşmeye başladık. Fransız öpücüğü yaptık üçlü. Bu sırada ben amlarını ellerken onlar yarağımı kaldırıyordu. Sonra ikisi duvara dönüp domaldı. Yarağımı kökünden tutup bir teyzemin bir annemin arkasına geçip aşağı yukarı am ve götlerine sürtüyordum yarağımın başını.

Bu arada ikisi yandan öpüşüyordu. Yarağım iyice kazıklaşmıştı. Teyzem ayrıldı. Ben arkadan anamın amına girdim. Gidip gelmeye başladım. Teyzem beni annemin amından çıkardı. Yarağımın üstüne şampuan döktü ve yaydı. Orta parmağıma da döktü. Annenin götünü genişletelim evvel deyince annem götünü sikeceğimi anladı. Parmağımı yavaşça annemin göt deliğine sokarken basit girmesi için annem biraz daha eğildi.

Annemin kalçalarından tutmuştum…Teyzem annemin götüne şaplak atıp onu iyice azdırıyordu. Aksi tepki gelmeyince sevindim. Parmağımı sıkıp bırakıyordu. Teyzem yarağımı tuttu. Annenin götünü sikmeye amade mısın dedi. Hazırım dedim. Anneme doğru eğilip abla oğlun götüne bayram yaptıracak amade ol dadi. Annem heyecanla… Oohh hadi acele olun dedi. Çok heyecanlanmıştım. Annemin amından sonra götünü de sikmek üzereydim. Teyzem yarağımı annemin göt deliğine dayadı. Bastır dedi. Bastırdım ama girmedi. Annemin götü epeydir sikilmediği için daralmıştı. Ben annemin kalçalarından tutmuştum. Bastır biraz yaa dedi teyzem. Eliyle yarağımı annemin götüne nişanlıyordu. Ben biraz daha bastırınca annemin götü açıldı ve yarağımın başı girdi. Annem evveeet sok güzelim, acıyacak diye korkma dedi. Yarağım kıvrılmasın diye teyzem tutuyordu. Onun sayesinde iterek yarıya kadar yarağım girmişti annemin götüne. Annem duşun çeşmesini tutmuş yarağımın tamamının götüne girmesini bekliyordu. Yarağımın yarısı dışardaydı.

Annem, acıyacak diye korkma, ani kökle hayatım. Korkma hepsini alabilirim dedi. Teyzem tabi bu göt ne yaraklar gördü dimi abla dedi. Annem muzipçe gülerek, evet canım dedi. Bu sırada teyzem yarağımın annemin götünün dışında kalan kısmına biraz daha şampuan akıttı. Ben annemin kalçalarının dışında olan ellerimi biraz daha sıkarak yarısı dışarıda olan yarağımı ani annemin götüne dibine kadar soktum. Annem ahhh dedi. Ben derhal acıdı mı ebeveyn dedim. Annem hayır ondan değil kafamı duvara vurdum, sen devam et dedi. Teyzem yandan kulağımı yaklaşıp hem dilini kulağımın içinde gezdiriyor hem de vur sevgilim annenin götüne sik hayatım off fazla güzel, köküne kadara sok, geçir anana deyip beni kudurtuyordu. Arkama geçip amını götüme dayadı benimle beraber o da yaylanmaya başladı. Sanki annemin götünü ikimiz beraber sikiyorduk.

Ellerini de kollarımın altından sokup göğsümü okşuyordu. Benim annemi götünden sikmem onu fazla tahrik etmişti. Teyzem annemin altına geçip annemin amını ve benim taşaklarımı yalamaya başladı. Annem katı sikilmeyi sevdiğinden yarağımı sonuna kadar çıkarıp hızla vuruyordum. Yarağım sanki bir bilezik tarafından sarılmış gibiydi. götüne dibine kadar girdiğimde yarağımın dip tarafı sıkılıyor annemin götünün içinde kalan kısmı rahatlıyordu. Annemin götü harikaydı ve galiba teyzeminkinden daha sıkıydı. Annemin götüne vurdukça pat pat ses çıkarıyor memeleri ileri art sallanıyordu. Bu görüntü beni iyice tahrik etmişti. Ani taşaklarımda ne kadar sperm varsa yarağıma oradan da annemin götüne saldırı etti. Annemin götüne akıtmak beni acaip tahrik etmişti.

Çığlık atarak…Annem tatlım ben daha boşalamadım sikmeye devam et dedi. Ben gidip gelmeye devam ediyordum yarağım sperm fışkırtmak için sıkılıp gevşiyordu ama sperm kalmamıştı. Aşağı yukarı beş dakika daha annemin götünü şiddetli şekilde siktim. Sikerken götünün kaba etleri dalgalanıyordu. Hem benim sikmem hem de teyzemin alttan amını emmesiyle feryat atarak boşaldı annem. O orgazm olduktan sonra yarağımı çıkarmadan kaldırdım başını çevirerek dudaklarından öptüm ve yarağımı götünden çıkarırken annemin götünün darlığından sünerek çıktı ve flop diye bir ses çıktı. Yarağım hala kalkıktı.

Teyzem bunu görünce gel yarağını amımda indir dedi. Klozetin üstüne oturdu. Diz çöktüm. Teyzem yarağımı tuttu ve amının ağzına getirdi. Yüklendim dibine kadar soktum. Kalçalarından tuttum ve pompaladım amını. Dudaklarını öpüyordum aynı zamanda. Teyzem de omuzlarımı ve sırtımı tırmalıyordu. Fazla geçmeden amının suyunu akıttı. Ben de akıttım ama sadece bir iki damla çıkmıştı biraz evvel annemin götüne akıttığım için. Teyzemin amından çıkarken yarağım da pörsümeye başladı artık. Yorgunluktan ölmüştüm. Duşlarımızı aldıktan sonra üçümüz aynı yatağa yatarak ertesi gün öğlene kadar uyuduk…Gönderen: Azgın Ogul